metropol altyapı

iletişim numaramız

profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz

Metropol altyapı firmamız 1969 yılından bu yana yarım asırlık tecrübemizi son teknoloji olan ithal makinelerimizle birleştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.  

Ankara’da alışveriş merkezlerine , devlet kurumlarına , otellere , iş yerlerine , müstakil ve toplu konutlara; kanalizasyon temizleme & görüntüleme , vidanjör kiralama , mikro tünel ve kanal açma hizmetlerini vermekteyiz. 

Kullandığımız cihazlar ve ekibimizin tecrübesi ile çağın önünde olmayı hedefledik.

Vidanjör Nedir ve Ne İşe Yarar?

Vidanjör aracı, çeşitli sıvı ve çamur atıklarını bir pompa sayesinde kendi tanker sistemine depolayıp transfer edilmesine yarayan bir araçtır. Vidanjörler geçmişinde madenlerde bulunan çamur ve bulamacın aktarma işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılmaktaydı. Ancak günümüzde bu araçlar çeşitli atıkların aktarmasının gerçekleştirilmesinde aktif rol almaya başlamıştır.

Vidanjör adı verilen araçlar, çeşitli çamur ve atıkları temizlemede sistemlerde ki tıkanıkları ve sondaj işlerinden geriye kalmış durumdaki su kalıntılarını vakumlama işlemi sayesinde yapmaktadır. Kanalizasyon sisteminde bulunamayan atıkların temizlenmesinde önemli bir görev üstlenmektedir. Vidanjörler temiz su transferi işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir.

Vidanjör Kullanım Alanları

Foseptik (lağım) kuyularında biriktirilen evsel ve endüstriyel atıklarını çekmek için de kullanılan vidanjörler, şehirlerde oluşan foseptik tıkanıklarını açmak için de yaygın olarak kullanılan bir araç olma özelliği taşımaktadır. Bu nedenle aktif yaşamın içerisinde büyük önemleri olan araçlar arasında yerlerini almaktadırlar.neden bizi seçmelisiniz?

Müşteri memnuniyetini temel almamız . Tecrübelerimize dayanarak çabuk ve kesin sonuca ulaştırmayı hedef belirlememiz.

Hemen Ara