metropol altyapı

Ankara Vidanjör

01.

Vakum sistemi içeren ekipmanlarımızla endüstriyel ve evsel nitelikte atık suların tahliyesinde sanayi bölgeleri ve yaşam alanları için hizmetinizdeyiz. Metropol altyapı olarak ; atık, fosseptik ve kanalizasyon temizliği için uzman ekibimizle vidanjör desteği sağlamaktayız.

Daha fazlası…

ankara vidanjör

ankara kanalizasyon açma

02.

Kanalizasyon açma işlemi için öncelikle ekibimiz kanal görüntüleme cihazları ile sorun tespitini yaparlar. Küçük ve orta büyüklükteki kanalizasyonlar için küçük makineler (spiral) yöntemi kullanılırken büyük ölçekli hatlarda kombine son teknoloji araçlarımız kullanılmaktadır. 

Daha fazlası…

ankara kanal açma

ANKARA KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME

03.

Tıkanan giderlerinizin hasar tespitinde ve onarımında geleneksel yöntemler kullanıldığında fazladan para ödeyip aynı zamanda da tıkanıklığın yerini bulmak için hasar yaratmak zorunda kalırsınız. Avrupa’dan ithal ettiğimiz, son teknoloji cihazlarımızla kısa zamanda tıkanıklığın yerini tespit edip uzman personelimiz ve gelişmiş cihazlarımız ile sizleri çözüme kavuşturuyoruz.

Daha fazlası…

kanalizasyon görüntüleme

ANKARA KANALİZASYON TEMİZLEME

04.

Kombine kanal temizleme araçlarımızla, yüksek basınçlı su kullanılarak tıkanmaya sebep olan atıklar yüzeye getirilir ve yüksek vakumla çekilir. Bu yöntem ile kanal temizlenmiş olur.

Daha fazlası…

kanalizasyon temizleme

MİKRO TÜNEL & kANAL aÇMA

05.

Metropol altyapı sistemleri ile ana ve atık su hatlarının zemini kırılmadan, asfalt veya beton zeminin altından mikro şekilde kazılarak bağlantı ve kazı işleri masrafsızca yapılması sağlanır. Ayrıca Drenaj Hattı, PVC Boru, Korge Boru döşeme işlerinizde de hizmet vermekteyiz.

Daha fazlası…

mikro tünel açma

iLETİŞİM

Emek Mah. 16 Cad. 86/C Çankaya, Ankara

metropolaaltyapi@gmail.com

Hemen Ara