Pursaklar Kanal Açma – Vidanjör – Logar Temizlik

Kanalizasyonlar eskimeye başladığında bozulma, kırılma ve tıkanmaların oluşması yüksek ihtimallidir. Bu nedenle Pursaklar vidanjörün rolü burada devreye girmektedir.  Metropol Altyapı olarak pursaklarda vidanjör hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Pursaklar vidanjör uzun bir süredir profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır kanalizasyon tıkanıklıkları, rögar temizliği, kanal açma işlemleri için profesyonel araçlar kiralıyoruz, profesyonel hizmet anlayışımız ile müşterilerimize daima kaliteli ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

pursaklar vidanjör

Pursaklar Vidanjör Hizmeti

Pursaklar vidanjör hizmeti kamyonlarımız ile sağlanmaktadır, kanal açma, rögar temizliği, vidanjör için gerekli olan tüm ekipmanlar araçlarımızda mevcuttur. Araçlarımızı kullanan operatörlerimiz işinde profesyonel insanlardan oluşmaktadır. Yanlış kullanım riski olmaması için düzenli olarak çalışanlarımıza eğitimler veriyoruz.

Düzenli olarak hat bakımı yaptırmak, tıkanıklık sorunlarının önüne geçmektedir. Tazyikli suyla kanalizasyon hatlarını püskürterek enkazı boşaltıyoruz. Dönen arka hortum makarasında her açıda operatörün tüm deliklere ulaşmasına olanak tanımaktadır.

Pursaklar Kanal Arıza


Kanalizasyon denetim ekipmanları sıklıkla erozyona uğraşmış boruları incelemektedir. Kanalizasyon altyapısında malzemede aşınan sıvı bir akışın neden olduğu en yaygın korozyon türü değildir, aynı zamanda arızalara sebep olabilir.

Hedefimiz müşterilerimize en uygun fiyatla vidanjör hizmeti sağlamak, profesyonel ekipmanlarımızla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Metropol Altyapı Pursaklar Vidanjör, Kanal açma, Logar Temizleme ekibi olarak tıkanıklık, kanal açma işlemleriniz için kurumsal hizmet sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek, pursaklar vidanjör, kanal açma, rögar temizliği işlemleriniz için profesyonel hizmet alabilirsiniz, diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. İletişime geçebileceğiniz telefon numaralarımız: 0312 223 04 980532 777 37 10

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara