ankara kanal açma fiyatları

Pursaklar Kanal Açma

Pursaklar kanal açma, pursaklar kanal arıza, pursaklar kanal görüntüleme, pursaklar kanal temizlik, pursaklar kanalizasyon görüntüleme, pursaklar kanalizasyon açma, pursaklar kanalizasyon arıza, pursaklar kanalizasyon temizlik, pursaklar kanalizasyon temizleme

Pursaklar Kanal Açma

Pursaklar kanal açma firması olarak profesyonel ekipman ve araçlarımız ile pursakların tüm mahallelerinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Son teknoloji ekipmanlarımız ile pursaklar kanal arıza giderme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Güncel fiyatlarımız için bizi hemen arayın! 0312 223 04 98 – 0532 777 37 10

Metropol Altyapı Hizmetleri

Metropol Altyapı 1969 yılından bugüne hizmet vermeye devam eden vidanjör firmasıdır. Son teknoloji cihazları ile sorun tespitinde ve çözümünde uzmanlık derecesinde hizmet vermektedir. Metropol Altyapının sunduğu hizmetler pursaklar kanal açma, pursaklar vidanjör, pursaklar kanal arıza, pursaklar rögar temizliği, pursaklar kanalizasyon görüntüleme, pursaklar kanal görüntülemedir.

Profesyonel ekibi ile 7/24 hizmet sunan metropol altyapıya ihtiyaç halinde hemen ulaşabilirsiniz. En kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşarak gerekli işlemler metropol altyapı tarafından yapılmaktadır.

Pursaklar kanal arıza

Pursaklar kanal arıza genelde altyapı ve kanalizasyon sistemlerinin düzgün çalışmamasıyla ortaya çıkan bir durumdur. Bu gibi durumlar tuvalet tıkanıklığı, boru tıkanıklığı veya gider tıkanıklığı olarak görülmektedir. Kanal arızası meydana gelmesi sonucunda profesyonel hizmete ihtiyacınız olacak metropol altyapıya ulaşarak kanal arızasından kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

ankara kanal açma fiyatları

Pursaklar Kanal Temizleme

Pursaklar kanal temizleme hizmetimizde firmamıza ait kombine kanal temizleme araçlarımız ile kanala yüksek basınçlı su verip tıkanmaya neden olan atıkları basınç yardımı ile üste çıkarttıktan sonra yüksek vakum ile atıklar çekilerek kanalı temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz.  

Pursaklar Rögar Temizlik

Pursaklar rögar temizlik firması metropol altyapı tıkanan rögarlara profesyonel çözümler sunmaktadır. Rögarın tıkanma sebebi bulunduktan sonra gerekli ekipmanları kullanarak sorunu tamamen gidermektedir. Bilinçli veya bilinçsiz atılan atıklar rögarlarda birikerek tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Bu tıkanıklık sonucu rögarların açılması gerekmektedir. Açılmayan rögarlarda yığılmalar sonucu çökmeler ve hasar kaçınılmaz bir durumdur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tıkanan rögarın acilen açılması gerekmektedir.

Bizimle iletişime geçin:

0312 223 04 98
0532 777 37 10

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara