ankara vidanjör

Ankara Acil Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Genelde işinde uzman ve disiplinli özelliğimiz ile Ankara’da uzun yıllardan beridir ankara vidanjör olarak, altyapı ve de sıhhi tesisat hizmeti sağlamaktayız.

 İçinde uzman ekibimiz ve son teknolojik gelişmelere uygun olan ekipmanlarımız ile vidanjör hizmeti ankara da yer alan alışveriş merkezleri, oteller, devlet kurumları, iş yerleri, müstakil ya da toplu konutlar gibi pek çok alanın kanalizasyon temizliği ve görüntülemesi, vidanjör kiralama hizmetleri, mikro tünel, rögar temizleme, kanal açma gibi birçok işlemlerinde faaliyet göstermekteyiz.

 Ankara Vidanjör Hizmetleri

 Genel olarak pek çok sanayi yapılarının ve de sanayileşmenin çok büyük boyutta yaygınlaşması ile birlikte, endüstriyel sektörde yer alan işletmelerin farklı alanlarda faaliyet göstermeye başlaması, bu işletmelerde meydana gelen atıkların da zamanında profesyonel bir şekilde tahliye edilmesi gerekliliğini ortaya çıkmıştır.

 Bu açıdan bakıldığı zaman güncel hayatımızın her alanında, kamu binalarında ya da özel sektöre bağlı olan binalar da atık su tesisatı mutlaka bulunmaktadır. Bu kapsamda metropol altyapı kapsamından olan vakum sistemlerimiz dahilinde bulunan araçlarımız evsel ya da endüstriyel özellikte olan atık suları tahliyesinde, hem yerleşim yerleri hem de sanayi bölgeleri için ankara vidanjörcü olarak çok kaliteli hizmetler vermekteyiz.

 Kanal Açma Hizmetleri

 Genelde ankara kanal açma hizmetlerimizde, kombine kanal açma aracı ile genel olarak, kanalizasyon sistemleri içinde tıkanıklık oluşturan; toprak, çakıl, kum, yabancı cisim ve her çeşit fosseptik atıklarını çıkararak, tüm tıkanıkların çözümünü sağlamaktadır. Genelde ankara kanal açma işlemleri süreçlerinde yüksek basınçlı özellikte olan suyun parçalama özelliğinden de faydalanılmaktadır.

 Ayrıca kombine kanla açma aracı ile tüm bu işlemler sadece 1 saat içinde çözülmektedir. Aynı zamanda ankara kanal açma araçları kanal içerisinde yer alan mevcut suyu temizleyip, yeniden kanal temizliği için de hazır hale getirmektedir.

 Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri

 Tüm hizmet kapsamı dahilinde vidanjör hizmeti ankara kanalizasyon tıkanmasını açma hizmetleri en sık uygulanan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu konuda en başta sorunun nedeni tespit edilmekte ve kanal tıkanıklığı bunun neticesinde çözüme kavuşmaktadır.

 Özellikle binanın zemin katında bulunan evlerdeki tuvaletlerin ve de giderlerin taşması neticesinde anlaşılan kanal tıkanıklığı ankara vidanjörcü farklı ile profesyonel ekipman ve elemanlar ile çözüme kavuşmaktadır.

 Mikro Tünel Kazma Hizmetleri

 Genel hizmetler içeriğinde ankara vidanjör ile ana atık su hatlarının, zeminde kırma yapmadan, asfalt ya da beton altından mikro bir biçimde kazılarak bağlantı ve de kazı işlemleri, aynı zamanda drenaj hattı, koruge boru ve PVC boru döşeme işlemleri yapılmaktadır.

 Mikro tünel hizmetlerinde, mikro tüneli meydana getiren borular, tünelin içine hidrolik pistonlar ile itme kuvveti şeklinde sürülür. Bunun yanında sistem kontrolü de yüzeydeki kontrol kabininden yapılmaktadır. Genelde; vidanjör hizmeti ankara üç temel sistem üzerinden ilerleme sağlamaktadır. Bunlar; itme boruları, itme cihazları ve itme ve çıkış şaftları olmaktadır.

 Rögar Temizleme Hizmetleri

 Yaşanılan tüm tıkanıklıkların çözümü için, ankara vidanjör nedenleri araştırmakta ve kanalizasyon sisteminde eskiyen ve biriken atıkların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Genelde ankara vidanjörcü olarak profesyonel ekibimiz ile en etkili temizleme yöntemlerini kullanarak, rögar temizleme hizmetlerini de yapmaktayız. Bunun yanında kombine araçlarımız ve de teknolojik cihazlarımız ile detaylı temizlik sağlayan hizmet anlayışı sunmaktayız.

Çankaya Vidanjör Hizmeti yazımızı okudunuz mu?

2 thoughts on “Ankara Acil Vidanjör”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara