Vidanjör hizmetlerimiz

Vidanjör ne işe yarar?

Bu hizmet santrifüj pompasıyla birlikte, içinde bulunan çekim gücü ile atık suları temizlemesi, pis su ve tıkanıklık yaratan atıkların tahliyesinde kullanılır. İçinde bulunan tanka, bu atıkları doldurup boşaltma işlemlerine yarımcı olmak için özel üretilmiş araçlardır.

Özellikle ülkemizde nüfusun artması ile birlikte, vidanjörlerin faaliyet ve kullanım oranları da artmış durumdadır. İnsan ve sanayi nüfusunun artması ile şehir hayatının görünmeyen yapısı düzenli temizlenmeye ihtiyaç artmaktadır.
Sanayi yapılarının ve sanayileşmenin yaygınlaşması, bununla birlikte endüstriyel işletmelerin her alanda faaliyet göstermesi, bu işletmelerde oluşan atıkların tahliye edilmesi zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Yaşamın olduğu her alanda, kamu binalarında, özel sektöre bağlı binalar da olmak üzere, her alanda atık su tesisatı bulunmak zorundadır.

Metropol Altyapı olarak vakum sistemi yer alan araçlarımızla evsel ve endüstriyel nitelikle atık suları tahliyesinde yerleşim yerleri ve sanayi bölgeleri için hizmet vermekteyiz. 

Vidanjörle Su Baskını Çekme
Yaşanılan su baskını beraberinde maddi kayba yol açabiliyor. Bu gibi zor durumlarda sizlere en iyi şekilde destek olmak için buradayız.

Vidanjörle Yağmur Suyu Çekme

Aşırı yağış sonrası yaşanılan aksaklıklarda ağır sonuçlar meydana gelebiliyor. Bu durum metrekare başına düşen yağmur sebebi ile ya da altyapı yetersizliğinden kaynaklanabiliyor. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda Ankara vidanjör kiralama konusunda bulabileceğiniz kurumsal, hızlı ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Vidanjörle Evsel ve Endüstriyel Atık Su Çekme

Günümüzde üretim ve tüketimin sonsuz bir döngüde ilerlediği herkesin kabul ettiği bir gerçek. Bunun sonuçları ise evsel ve endüstriyel atıklar olmakta. Bu atıklar zaman geçtikçe insana ve doğaya zarar veren maddelere dönüşmektedir. En etkili çözüm ise bu atıkların profesyonel ekiplerce temizlenmesidir. Evsel ya da endüstriyel atıklar için vidanjör kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Vidanjörle Logar Tıkanıklığı Açma
Logar tıkanıklığı günümüzde en çok yaşanılan sorunların başında geliyor. Evsel atıklar, çevresel faktörler bu kanalizasyon sistemlerini tıkamakta. En etkili çözüm olan vakumlu vidanjörler temiz ve sorunsuz temizleme sağlıyor. Logar tıkanıklığı açma için Ankara vidanjör kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Vidanjörle Hat Temizliği
Vidanjör ile hat yıkama sırasında özel cihazlarımız kullanılmaktadır. Bu sayede kanal içindeki atık ve blokajların rögar bacalarına sürüklenerek hattın sağlıklı çalışmasını sağlamaktadırlar. Metropol Altyapı olarak son teknoloji cihazlarımız ile tamamen temiz ve çağımızın gerekliliğine uygun desteği sağlıyoruz.

Vidanjörle Foseptik Kuyu Çekilmesi
Herhangi bir olumsuzluk durumunda 7/24 hizmetinizde olan Metropol Altyapı foseptik çukuru temizleme için kullandığı son teknoloji cihazlarla size yardımcı olmak için burada. Ankara vidanjör ve Ankara’da foseptik kuyu temizleme hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Vidanjörle Tıkanıklık Açma
Yaşanılan tıkanıklık olumsuzluğunun en büyük nedeni kanalizasyon sisteminin eskimesi ve içeride biriken atık ve blokajlardır. Bunların en etkili temizleme yöntemi olan vidanjör sizlere temiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Ankara vidanjör denildiğinde yarım asırdır bu sektörde olan Metropol Altyapı profesyonel kadro ve cihazları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir