ankara vidanjör

Gölbaşı Vidanjör

gölbaşı vidanjör kanal açma gölbaşı vidanjör kanal temizleme gölbaşı vidanjör logar açma gölbaşı vidanjör iletişim gölbaşı vidanjör telefon numarası gölbaşı vidanjör tesisat gölbaşı vidanjör wc açma gölbaşı vidanjör tuvalet açma gölbaşı vidanjör ücreti gölbaşı vidanjör fiyatı gölbaşı vidanjör küçük vidanjör gölbaşı vidanjör lavabo açma

Metropol altyapı olarak Gölbaşı da kanal açma vidanjör ihtiyaçlarını karşılıyoruz lavabo tıkanıklık açma hizmetimiz ile 7/24 tüm sorunları kendi araçlarımız ile çözüyoruz. Gölbaşı wc tıkanıklığı sorunlarını profesyonel ekipmanlarla kırmadan dökmeden çözüyoruz.

Gölbaşında iş yerlerinde, ofislerde evlerde lavabolara atılan maddeler yüzünden oluşan tıkanıklık sorunlarına Gölbaşı vidanjör hizmetimiz ile müdahale ediyoruz. Gölbaşı kanal açma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek Gölbaşı kanal açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gölbaşı rögar temizliği zamanla tıkanan rögarların yarattığı problemleri ortadan kaldırmak için düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir düzenli olarak temizlenmeyen rögarlar zamanla biriken atıklar yüzünden tıkanır ve pis kokulara neden olur Gölbaşı rögar temizleme hizmetimizden faydalanarak rögar tıkanıklığı problemlerinden kurtulabilirsiniz.

kanalizasyon görüntüleme
gölbaşı vidanjör

Gölbaşı kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içindeki pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Kanal açma hizmeti oldukça önemli bir etkendir bu sorunlardan kurtulmak için.

Çatılarda toz, kuş tüyü, kuşların getirdiği pislikler gibi atıkların yağmur esnasında suyla birlikte gidere akması ile oluşan yağmur gideri tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açılabilir.

Bina da ki ana pimaş da tıkanıklık olması durumunda robotla kırmadan açılan giderlerde istisnai olarak çökmeler ve eğim sizlik problemleri de görülebilir.

Gölbaşı Kanal görüntüleme kamerası ile boru içini görerek pimaşın neden tıkandığını görebilirsiniz. Çoğu zaman zemin katlarda inşaat temeli yapılırken gider borusu iyi sabitlenmediği için beton dökülünce ya oynar eğimi bozulur ya da pimaşlar birbirinden ayrılır içine beton dolar. İki durumda da tıkanıklık açılsa da tekrar sorun yaşanabilir. Arızalı kısmın değişmesi demek borunun komple değişmesi demektir. Buda büyük tadilat ve maliyet anlamına gelir ancak kırmadan kanal açma robotu ile tıkanıklık açılmasa da görüntüleme robotu bize nerenin arızalı olduğunu gösterir arızalı kısım görüldükten sonra da gerekli işlemler yapılarak kanal arızasının giderilmesi sağlanır.

Vidanjör Hizmetimizden faydalanmak için 0312 223 04 98 – 0532 777 37 10 bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veriyoruz.

– Kanalizasyon tıkanıklık açma

– Gölbaşı Rögar Temizliği

– Ankara Vidanjör

– Gölbaşı wc tıkanıklığı

– ankara kanal açma

ankara kanalizasyon açma hizmetimizi okudunuz mu ?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara