Vidanjör Hizmeti Ankara’da

Alt yapı sistemleri ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Bu alanda Ankara’da hizmet vermekte olan Metropol, en başarılı firmalar arasında yer alır. Hem ekibi hem de başarısı sayesinde kısa sürede sorunlara çözümler bulur ve başarılı şekilde hizmet verir.

 Sektörde birçok firma olsa da bunların çoğu geleneksel yöntemleri kullandığı için oldukça yavaş olmakta ya da uzmanlarca yapılmadığı için başarılı sonuç alınamamaktadır. Vidanjör  işlemi vidanjör makineleri yani kamyonları tarafından farklı uygulama metotlarıyla yapılmaktadır. Vidanjör kamyonları yapısına göre birçok çeşitte olmaktadır. Basınç uygulaması vidanjör işleminin temel özelliklerindendir.  Dayanıklı bir basınçlı su pompası, dört adet ağır hizmet tipindedir. Hidrolik arka kapı kilidi bulunan bir yapıya sahiptir. Tamamen açılan arka kapısı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra teknik özelliklerinden detay vermemiz gerekirse aynı zamanda, ünitenin arkasında 6 inçlik boşaltma valfı ve 4 inçlik boşaltma valfı ile birlikte dört adet alüminyum hortum uzantısı monte edilmiştir. Vidanjör hizmeti almak istediğiniz, gereksinim duyduğunuz zaman, vidanjör hizmeti sağlanacak kamyonun, ihtiyacınızı ve gereksinimlerinizi karşılayacak yapıda olup olmadığını bilmenizde fayda vardır. Vakumlu kamyonun veya vakumlu römorkun uygulama yapılacak alana erişilebilirliğini de değerlendirmeniz gerekir.  Vidanjör kamyonlarında genellikle uzaktan çalışabilme esnekliği sağlayan ve 100 metreye kadar çıkabilen pompa uzantısı bulunur. Daha küçük bir alanda vidanjör kullanımı yapmanız gerektiğinde,  genellikle dar alanlarda bile çalışabildikleri için vakumlu römorkların erişilebilirliği ile ilgili fazla sorun yaşamazsınız.

 Vidanjör İle Hangi Hizmetler Alınır?

 Ankara vidanjör hizmeti veren firmalardan olan Metropol, birçok alanda hizmet verir. Çekim gücü ile atık suları temizleyen ve tıkanıklıklara son veren vidanjör hizmeti oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir.

Sel sonrası su çekme

Yağmur suyunu çekme

Evsel ya da endüstriyel atık suyu çekme

Foseptik kuyu çekme

Tıkanıklıkları açma

Temizleme

Tüm bu hizmetleri alarak başta tıkanıklık olmak üzere birçok sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Eğer vidanjör hizmeti alınmazsa daha ciddi sorunlar ve daha geniş alanları kapsayan problemlerle karşılaşabilirsiniz.

 Neden Metropol Tercih Edilmeli?

 Ankara merkezli olan Metropol firmasını tercih ederek kısa sürede sorunlarınıza uzmanlar aracılığıyla çözümler alabilirsiniz. Tercih edilmesi için en önemli nedenlerden ilki ekip olarak alanlarında uzman ve bilinçli kişilerden oluşmasıdır.

 Çözüm odaklı olmaları ve problemleri hemen halletmeyi amaçlamaları da kısa sürede işin sonuçlanmasını ve ihmal edilmemesini sağlar. Kullandıkları son teknolojide ekipmanlar sayesinde de gelişmelere ayak uydurarak en iyi hizmeti verirler. Bu sayede de işlemler kısa sürede tamamlanır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara