Kanalizasyon görüntüleme

yöntem ve çözüm

    Evinizin ya da işyerinizin duvarlarından ve zemininden geçen borularınızdaki tıkanmaların nedenini ve yerini Avrupa’dan ithal, son teknoloji cihazlarımızla dakikalar içinde tespit edip, tıkanıklığı duvar ve zeminlerinize zarar vermeden çözüme ulaştırıyoruz. Kanalizasyon görüntüleme sistemleri kanal ve borularda problemin ve tıkanmanın net kaynağını görselleştirip sorun tespiti sağlanmasına yarayan bir yöntemdir. 

    Sürekli tıkanan, kötü kokular yayan giderlerinizin tespitinde ve onarımında geleneksel yöntemler kullanıldığında, her seferinde fazladan para ödemeniz gerekir. Aynı zamanda tıkanıklığın yerinin tespiti için pek çok yeri kırdırmak zorunda kalırsınız. Fazla meşakkatli ve uzun süren bu işlem yerine yeni nesil kameralı görüntüleme sistemi siz değerli müşterilerimize konfor sağlamaktadır. Kanalizasyon hattı içine gönderilen kamera her açıdan inceler. Kanalın tıkanma nedeni bu araştırma sonrasında anlaşılır. Tespit yapıldıktan sonra kırma işlemi yapılmadan çok düşük maliyetlerle tıkanmış olan kanalların temizliği sağlanır. Bu işlemlerimiz kombine kanal temizleme ekipmanları olan vidanjör araçlarımız ile yapılmaktadır.

 

Kameralı tıkanıklık görüntüleme yöntemiyle tıkanıklığın sebebini ve yerini Metropol Altyapı uzman personelimiz, gelişmiş cihazlar kullanarak tespit etsin. Tıkanıklık ve pis kokulardan kalıcı olarak kurtulun.

 

çözüm başlıklarımız

  • Ana Gider Borusu Görüntülemesi
  • Ev İşyeri Atık Su Gider Borusu Görüntülemesi
  • Çökmelere Karşı Kanalizasyon Hattı Görüntülemesi
  • Bulunamayan Hatların Tespiti
  • Tıkanıklığa Sebep Olan Problemlerinin Görüntülemesi
  • Borularda Yağlanma ve Daralma Görüntülemesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara