bala vidanjör

Çubuk Vidanjör

çubuk vidanjör kanal açma çubuk vidanjör kanal temizleme çubuk vidanjör logar açma çubuk vidanjör iletişim çubuk vidanjör telefon numarası çubuk vidanjör tesisat çubuk vidanjör wc açma çubuk vidanjör tuvalet açma çubuk vidanjör ücreti çubuk vidanjör fiyatı çubuk vidanjör küçük vidanjör çubuk vidanjör lavabo açma

Metropol altyapı olarak Çubuk da kanal açma vidanjör ihtiyaçlarını karşılıyoruz lavabo tıkanıklık açma hizmetimiz ile 7/24 tüm sorunları kendi araçlarımız ile çözüyoruz. Çubuk wc tıkanıklığı sorunlarını profesyonel ekipmanlarla kırmadan dökmeden çözüyoruz.

Çubuk da iş yerlerinde, ofislerde evlerde lavabolara atılan maddeler yüzünden oluşan tıkanıklık sorunlarına Çubuk vidanjör hizmetimiz ile müdahale ediyoruz. Çubuk kanal açma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek Çubuk kanal açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çubuk rögar temizliği zamanla tıkanan rögarların yarattığı problemleri ortadan kaldırmak için düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir düzenli olarak temizlenmeyen rögarlar zamanla biriken atıklar yüzünden tıkanır ve pis kokulara neden olur Çubuk rögar temizleme hizmetimizden faydalanarak rögar tıkanıklığı problemlerinden kurtulabilirsiniz.

kanalizasyon görüntüleme
çubuk vidanjör

Çubuk kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içindeki pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Kanal açma hizmeti oldukça önemli bir etkendir bu sorunlardan kurtulmak için.

Çatılarda toz, kuş tüyü, kuşların getirdiği pislikler gibi atıkların yağmur esnasında suyla birlikte gidere akması ile oluşan yağmur gideri tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açılabilir.

Bina da ki ana pimaş da tıkanıklık olması durumunda robotla kırmadan açılan giderlerde istisnai olarak çökmeler ve eğim sizlik problemleri de görülebilir.

Çubuk Kanal görüntüleme kamerası ile boru içini görerek pimaşın neden tıkandığını görebilirsiniz. Çoğu zaman zemin katlarda inşaat temeli yapılırken gider borusu iyi sabitlenmediği için beton dökülünce ya oynar eğimi bozulur ya da pimaşlar birbirinden ayrılır içine beton dolar. İki durumda da tıkanıklık açılsa da tekrar sorun yaşanabilir. Arızalı kısmın değişmesi demek borunun komple değişmesi demektir. Buda büyük tadilat ve maliyet anlamına gelir ancak kırmadan kanal açma robotu ile tıkanıklık açılmasa da görüntüleme robotu bize nerenin arızalı olduğunu gösterir arızalı kısım görüldükten sonra da gerekli işlemler yapılarak kanal arızasının giderilmesi sağlanır.

Vidanjör Hizmetimizden faydalanmak için 0312 223 04 98 – 0532 777 37 10 bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veriyoruz.

Kanalizasyon tıkanıklık açma

Çubuk Rögar Temizliği

Ankara Vidanjör

Çubuk wc tıkanıklığı

ankara kanal açma

vidanjör hizmeti ankara yazımızı okudunuz mu ?

2 thoughts on “Çubuk Vidanjör”

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
   Memnun kalmanız bizi mutlu etti tüm vidanjör ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.
   0312 223 04 98
   0532 777 37 10

   Metropol Altyapı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara