ankara kanal açma fiyatları

Kombine vidanjör ne işe yarar?

Kombine vidanjör ne işe yarar?

Kanal yıkama ve atık emişi için geliştirilmiş olan kombine kanal temizleme araçlarının amacı yüksek basınçlı su sistemi ile hat içerisinde yer alan atıkların parçalanarak rögar bacalarına sürüklenmesi ve tahliye edilen atığın vakum sistemiyle emilip hattın temizlenmesini sağlamaktır. Bir kanal açma işlemi yapılacağı zaman vidanjör etkin bir çözüm kaynağı olarak kabul edilebilir. Bazı durumlarda bunun yerine kuka aracıda seçilebilir ve tazyikli su sayesinde sebep olan bölge açılır. Bazı durumlarda her iki araca ihtiyaç duyulmaktadır. Bu araçlar her iki aracın yani vidanjör ve kuka aracının bileşimi gibidir. Kombine kanal açma ve temizleme aracımızın vakumlama ya da yüksek basınçlı kanal açma özellikleri hem birlikte hem de ayrı ayrı çalıştırılabilir. Sorunun kaynağına göre bu durum daima değişmektedir.

Aski vidanjör ücretli mi?

Bağlı bulunduğunuz belediyenin vidanjör hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Aski vidanjör saatlik ücretle çalışmaktadır. Saati 352,21 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Fakat yoğunluk nedeniyle hizmette gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durum bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir. Daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet almak isterseniz bizi arayıp fiyat alabilirsiniz.

ankara vidanjör kiralama

Kanalizasyon açma ne kadar?

Kanalizasyon açma fiyatları bulunduğunuz bölgeye uzaklığa göre değişmektedir. Kullanılan araçlara ekipmanlara göre de farklılık göstermektedir. Günümüz fiyatlarında 300 – 400 TL arasında başlangıç fiyatı ile Ankara kanalizasyon açma işlemleri yapılmaktadır. Yapılacak işlemi, konumunuzu belirterek firmamızdan uygun fiyatlar alabilirsiniz. Detaylı bilgi için: 0312 223 04 98 – 0532 777 37 10 numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vidanjör ne demektir?

Vidanjör çeşitli sıvıların, atıkların ve çamurların pompa yardımı ile araçta bulunan tankere çekilerek depolanmasını sağlayan araca verilen addır. Çalışma alanları dolayısıyla çeşitli çamur ve pis atıkları temizleme, şebeke sistemindeki tıkanıkları ve sondaj sonrası kalan su kalıntılarını vakumlamaya, kanalizasyon sistemi olmayan yerlerdeki atıkların temizlenmesinde kullanılır. Vidanjörlerle aynı zaman da temiz su transferi de yapılmaktadır.

Ankara vidanjör Kiralama

Ankara vidanjör kiralama ihtiyaçlarınız için 7/24 Metropol Altyapı’ya ulaşabilirsiniz. Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet ağımız bulunmaktadır. Uygun fiyatlı vidanjör kiralama imkânı sunuyoruz. Son teknoloji araçlarımız ve ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet veriyoruz.
Ankara kanal açma, ankara vidanjör, ankara tuvalet açma, ankara kanal arıza gibi durumlarda bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.

Ankara vidanjör hakkında ki yazımızı okudunuz mu ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara