ankara kanal açma fiyatları

Ankara kanal açma vidanjör hizmeti

Günlük hayatımızda lavabo ve giderlerde oluşan tıkanıklıklar için profesyonel hizmete ihtiyaç duyarız. Ankara kanal açma olarak 1969 yılından bugüne profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere resmi kurum referanslarımız bulunmaktadır. Ankara kanal arızalarında güvenle arayabileceğiniz Metropol Altyapı 7/24 hizmetinizde.

Ankara vidanjör

Ankara’nın her bölgesinde hizmet sağlayan metropol altyapı ankara vidanjör hizmetini profesyonel araç ve ekipmanları ile sağlamaktadır. Tıkanıklık sorunlarına %100 çözüm sunuyoruz. Vidanjör Ankara hizmetini kuka vidanjör araçları ile ve büyük vidanjör araçları ile sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebileceğiniz numaralarımız: 0312 223 04 98 – 0532 777 37 10

ankara kanal açma fiyatları

Ankara Kanal Açma

Kanallar neden tıkanır sorusuna cevabımız: klozete atılan peçete, kumaş parçaları, saç telleri, mutfak kısmında yemek artıkları, yağ kalıntıları ve suda çözünmeyen maddeler dolayısıyla kanallar tıkanmaktadır bu gibi durumlarda kanal açma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kanal açma işlemi nasıl yapılmaktadır? İlk önce tıkanıklığın yerini ve nedenini bulmak için kanal açmada kullanılan kanalizasyon görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yeri teknik olarak belirlenir. Belirlendikten sonra tıkanıklığın hangi yöntemle açılacağı belirlenir ve daha sonra ankara kanal açma işlemi gerçekleştirilir.

Tıkanıklık açılmazsa ne olur?

Tıkanan kanalın açılmaması durumunda meydana gelebilecek olumsuzluklardan bahsedecek olursak, tıkalı olan giderlerden pis su akışı olmaz, lavabolarda su taşması yaşanabilir, pis kokulara sebep olabilir, kanalizasyonlarda yığılma olarak çökmeler meydana gelebilir, çevre kirliliğine neden olabilir.
Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak ankara kanal açma işlemini yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Metropol Altyapıya ulaşabileceğiniz numaralar:

0312 223 04 98

0532 777 37 10

ankara vidanjör hakkında ki diğer yazımızı okudunuz mu?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara